Impressum«Geri dön

Surkon Makine Sanayi ve Ticaret Ltd Şti

Ivedik Organize Sanayi Bölgesi, Özpetek Sanayi Sitesi, 1390 Sokak No: 12

TR-06378 –Yenimahalle  ANKARA

Tel : +90 312 386 14 64
Faks : +90 312 389 14 88
Eposta : info@surkon.com
Web : www.torkanahtari.com


Yetkili ve Sorumlu G.Müdür : Ahmet KADIOĞLU
Vergi Dairesi : Ulus
Vergi No : 784 025 69 27
Ato Sicil No : 215 866

Uzlaşmazlıklarda Ankara Mahkemeleri yetkilidir.


Telif Hakkı

www.torkanahtari.com bir Surkon Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (Surkon) kuruluşudur. Surkon, bu web sayfası ile ilgili bütün haklarını saklı tutar. www.torkanahtari.com sayfasında bulunan metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları, yazılım program kodları bu telif hakkına ve diğer fikir haklarına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Ancak bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar kendi şahsi bilgisayarlarına kar ya da ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi edinebilirler.

Ürün Değişiklikleri

Bu internet sitesinde yer alan ürün bilgileri, çizimler ve resimler, dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan internet sitelerine yönelik genel kullanım amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bazı ülkelerde bulunmayan, yerel piyasa ihtiyaçlarını karşılamaya veya ülke düzenlemelerini sağlamaya yönelik bilgiler ve/veya aksesuarlar ülkelere göre farklılık gösterebilir ve değişik spesifikasyonlar ile elde edilebilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Surkon www.torkanahtari.com internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmez. Bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu tutulamaz. Güncel ve geçerli bilgiler için bizimle irtibata geçiniz.

Bu internet sitesi, Surkon’un kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerir. Bu bağlantılar kullanıcıların Surkon’un tedarikçilerinin bilgilerine erişim kolaylığı sağlanmak içindir. Bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği Surkon tarafından onaylanmamıştır. Bu siteleri kullanma ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.