İnsan Kaynakları«Geri dön


İnsan Kaynakları Politikamız
Surkon, “yeni teknolojiler sunar” sloganıyla sürekli yeni arayışların, yeni ürünlerin, yeni teknolojilerin peşindedir. Çünkü, farklı olanı araştırmak, öğrenmek, yeni teknolojiye hükmetmek heyecanı SURKON çalışanlarının motivasyon kaynağıdır. En azından öyle olması beklenir.

Müşteriler, Surkon çalışanları için yalnızca müşteri değildir. Oluşturulan ilişkiler satıcı-müşteri ilişkisinin ötesine uzanan dostluk ilişkisi olmalıdır. Satıcı personelin en büyük sermayesi müşteriyle kurmuş olduğu güvene dayalı ikili ilişkidir. İkili ilişkinin kalitesi, şirkete duyulan güvenin bir ifadesidir. Zira şirketleri güçlü kılan içindeki insanlardır. O güzel insanlar yoksa, şirketin tek başına bir anlamı yoktur.

Surkon ekibi için, müşterilere faaliyet alanımıza ilişkin danışmanlık hizmeti vermek, sorunlarına ekonomik ve etkin çözümler sunmak , yalnızca satış yapıp fatura kesmekten daha önemlidir.
Surkon çalışanları sorumluluk sahibidir ve kendi günlük proğramını kendisi yapar. Yaptığı ve yapacağı işlerle ilgili olarak şirket yönetimini bilgilendirir. Surkon, talimat üzerine çalışan insanları bünyesinde tutmaz. Zira talimat vermek de bir iştir. Ve bu iş için istihdam edilen kişi yoktur.


Ad-Soyad *

Adres *

E-posta *

Telefon *

Açıklama

CV Yükle

captcha Resimdeki metni giriniz *


Günlük talimat almadan Kendi proğramını kendisi yapabilen, portföyümüzdeki ürünler için yeni sektörleri araştıran, yeni müşteriler bulabilen yaratıcı, çalışkan ve öncelikle kendi gücünü kendisine kanıtlamak isteyen insanlara SURKON çatısı altında her zaman yer vardır.

Bu özellikleri taşıdığınıza inanıyorsanız, özgür çalışmak ve şirket cirosunu artırmak sizin için keyif kaynağı olacak ise sizleri bekliyoruz.

Başvurularınız için lütfen ik@surkon.com.tr adresinden bize ulaşınız.
Sizin için mutlaka uygun bir pozisyonumuz vardır.